TrueCam H25 GPS 4K (s hlášením radarů)

4990 

TrueCam H25 GPS 4K (s hlášením radarů) od dodavatele s dobrým jménem TrueCam je u nás k dispozici opravdu výhodně. Kvalitní produkt opravdu pro každého. TrueCam H25 GPS 4K (s hlášením radarů) stojí u nás 4990 Kč.

Katalogové číslo: 1067157 Kategorie: , Štítek:

Popis

TrueCam H25 GPS 4K (s hlášením radarů) od skvělého výrobce TrueCam je právě teď za super cenu.

TrueCam H25 GPS 4K

Výkonná, nenápadná a funkcemi nabitá, to je autokamera TrueCam, která vám zajistí mimořádně detailní záběry z Vašich cest, které se Vám mohou hodit při řešení řady sporných situací, které se mohou za provozu na silnici, ale i při pouhém stání s vozidlem stát.
 

  • 4K rozlišení
  • ParkShield pokročilá ochrana zaparkovaného vozidla
  • speciální noční režim TrueBright (automatický jas, WDR, 7G čočka se světelností 1,8, podsvícený CMOS senzor)
  • detekce radarů
  • superkondenzátor

Výjimečný obraz i za špatných světelných podmínek

Autokamera nahrává vysoce kvalitní videa ve 4K rozlišení, díky čemuž jsou pořízené záběry z jízdy opravdu bezkonkurenční. Díky 4K rozlišení zcela jasně rozpoznáte SPZ, obličeje, dopravní značky a všechny potřebné detaily.

Ve spojení se speciálním režimem TrueBright se pak můžete těšit na dokonalé záběry ve dne, i v noci a za špatných světelných podmínek.

Parkovací režim ParkShield

Už se nemusíte bát nechávat vaše auto zaparkované venku bez dozoru. Funkce ParkShield se o všechno postará. Tato funkce se automaticky zapne hned po zaparkování vozidla, aniž byste se vy osobně museli o něco starat. Nahrávání se spustí pokaždé, když kamera zaznamená otřes auta anebo pohyb před objektivem.

Detekce radarů

Kamera se stane doslova vaším nejlepším kamarádem, protože ví všechny důležité informace o umístění více než 40tisíců radarů po celé Evropě. Na tyto radary vás kamera včas upozorní, abyste mohli v klidu zpomalit.

Databáze radarů je navíc pravidelně a zdarma aktualizována.

Klíčové vlastnosti

Autokamera s řadou praktických funkcí: 4K rozlišení, ParkShield pokročilá ochrana zaparkovaného vozidla, speciální noční režim TrueBright (automatický jas, WDR, 7G čočka se světelností 1,8, podsvícený CMOS senzor), detekce radarů, superkondenzátor, možnost přidání zadní kamery, podpora micro SD karty až do 256 GB, podpora kodeku H.265 s QVBR pro úsporu místa, duální Wi-Fi, spořič displeje s tachometrem, G-Senzor, záznam do smyčky, funkce ochrany videa, automatický start, aplikace v českém jazyce. Vestavěný mikrofon s možností vypnutí. Délka napájecího kabelu 350 cm. Rozměry 65 × 81 × 43 mm. Hmotnost 134 g.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: TrueCam
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Kamery
  • Katalogové číslo: 1067157
TrueCam H25 GPS 4K (s hlášením radarů)
TrueCam H25 GPS 4K (s hlášením radarů)
4990