TrueCam H7 GPS 2.5K (s detekcí radarů)

3490 

TrueCam H7 GPS 2.5K (s detekcí radarů) značky s tradicí a dobrou pověstí TrueCam – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. TrueCam H7 GPS 2.5K (s detekcí radarů) zrovna teď v akci za 3490 Kč.

Katalogové číslo: 1067106 Kategorie: , Štítek:

Popis

TrueCam H7 GPS 2.5K (s detekcí radarů) od tohoto skvělého výrobce TrueCam je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem.

TrueCam H7 – Tak nenápadná, že na ni sami zapomenete

Žádný displej, maximální nenápadnost, špičkový obraz a chytré funkce. To vše jsme poskládali do neskutečně malého těla. TrueCam H7 je skrytá kamera do auta, kterou můžete díky malým rozměrům nechat nonstop ve voze. O veškeré ovládání se postará mobilní aplikace a videa stáhnete přes nejrychlejší 5 GHz WiFi během vteřiny.

Umístěte ji kamkoliv
Díky tomu, že autokamera TrueCam H7 nemá displej a celá se ovládá přes aplikaci, můžete ji v autě dát naprosto kamkoliv. Snadno ji přicvaknete za zpětné zrcátko i na horní hranu čelního skla, kde vás nebude rušit. Malé rozměry a nenápadný design dělají z TrueCam H7 ideální skrytou autokameru. Tím pádem ji stačí jednou nainstalovat a pak na ni můžete klidně zapomenout.

Ostré video ve 2.5K
Špičkové záběry v rozlišení 2.5K vám kryjí záda uprostřed města i na okresce. Výsledkem je vždy dokonale průkazné video obsahující důležité detaily jako SPZ nebo obličeje ostatních řidičů a chodců. Ani rychlý pohyb kameře díky snímkovací frekvenci 30 FPS neunikne a přehrávání bude dokonale plynulé.

O radarech víte dopředu
Statické radary už vás na cestách nepřekvapí. Autokamera vás na ně včas hlasově a v češtině upozorní. Kromě radarů víme i o místech, kde se rozhodně nevyplácí jezdit na červenou. Naše databáze obsahuje víc než 40 tisíc míst z celé Evropy. Se zabudovanou GPS si navíc můžete rychlost zobrazit přímo ve videu.

Ovládněte ji přes aplikaci
TrueCam H7 nemá displej a tak se ovládá primárně přes vyladěnou mobilní aplikaci. Ta je v češtině a veškeré nastavení zvládnete raz dva. Stejně snadno si přetáhnete pořízená videa – kamera v sobě má výkonnou 5 GHz WiFi, takže přenos dat je 5 krát rychlejší než u běžné 2.4 GHz WiFi.

Kondenzátor místo baterie
Kamera má místo klasické baterie superkondenzátor. Ten zaručuje násobně delší životnost, maximální bezpečí a nevadí mu ani změny teplot. Kameře tak neuškodí rozpálená palubní deska, ani ranní mráz. TrueCam H7 musí být při natáčení nonstop připojena k napájení, což je u autokamer samozřejmost.

Vše, co má mít správná autokamera
Novou TrueCamku jsme vybavili všemi funkcemi, které vás ochrání a usnadní vám život. Třeba na zapnutí nemusíte díky automatickému startu vůbec myslet. Se záznamem do smyčky si autokamera sama udělá místo smazáním nejstaršího nepotřebného záběru. G-senzor zase sám video zamkne, když rozpozná náraz a s českým menu je ovládání maximálně snadné.

Chrání vás ve dne v noci
Když se dny začnou krátit a vy začnete častěji jezdit v šeru i tmě, určitě oceníte špičkový čip v TrueCam H7, který pořídí průkazné video i v těžkých podmínkách. Pomáhá mu k tomu podpora WDR, kdy se kamera mnohem lépe vyrovnává s rychlým střídáním světla a stínu – třeba když vás oslní protijedoucí auto.

Mějte oči i vzadu (doplňkově)
Nenechávejte nic náhodě a chraňte i svůj zadní nárazník. K TrueCam H7 lze dokoupit zadní Full HD kamera, která dohlédne na to, co se za vaším vozem děje.

Profesionální záběry díky CPL (doplňkově)
Speciální polarizační filtr zamezí nechtěným odleskům jako je odraz palubní desky v předním skle. Díky magnetickému uchycení je jeho nasazení hračka. Filtr zároveň redukuje množství světla a propustí přesně tolik slunečních paprsků, kolik je třeba. Samotné video tím získá lepší kontrast a barvy.

Vlastnosti
Nejrychlejší 5 GHz WiFi
S výkonnou WiFi je přenos videí mezi telefonem a kamerou ještě rychlejší a pohodlnější. Žádné kabely nepotřebujete.

Aplikace v češtině
TrueCam H7 se kompletně ovládá přes vyladěnou mobilní aplikaci. Ta je v češtině, takže si s ní hned potykáte – kromě změny nastavení zvládne výsledná videa i upravovat.

Moderní kodek H.265
Kamera umí natáčet v moderním kodeku H.265. Videa v tomto formátu zabírají násobně méně místa, takže se jich do paměti vejde opravdu hodně.

Podpora 128 GB karet
Dostatek místa pro vaše záběry zařídí podpora až 128 GB MicroSD karet.

Nahrávání ve smyčce
Kamera sama uvolní místo na kartě tím, že smaže nejstarší nepotřebné video. Vy se tak nemusíte o nic starat.

Timelapse
Umožňuje vytvářet video pomocí snímků v intervalu 0.2 s, 0.5 s a 1 s. Při trvalém napájení umožňuje dlouhodobě monitorovat dění kolem zaparkovaného vozu

G-senzor
K uzamčení videa může dojít i automaticky. Kdykoliv zabudovaný G-senzor rozpozná náraz, video uloží jako důkaz.

WDR (Wide Dynamic Range)
Široký dynamický záběr pomáhá vyrovnávat ostré kontrasty světla a stínů – třeba když vyjíždíte z tunelu nebo potkáte protijedoucí auto v noci.

Specifikace

 • Rozlišení videa:
 • • 2.5K (2560×1440) @ 30 fps
 • • Full HD (1920×1080) @ 30 fps
 • Úhel záběru: 140 °
 • Formát videa: MP4, komprese H.265
 • Rozlišení fotografie: až 4 Mpx
 • Formát fotografie: JPG
 • Zvuk: vestavěný mikrofon s možností vypnutí
 • Paměť: MicroSD až 128 GB
 • Konektivita: 5 GHz WiFi, 2.4 GHz WiFi, MicroUSB
 • Doplňkové příslušenství: Zadní FULL HD kamera, CPL filtr
 • Funkce: Rychlá 5 GHz WiFi, GPS s detekcí radarů, WDR, Timelapse, G-senzor, záznam do smyčky, ochrana souborů, automatické spuštění, nastavení kompresního formátu (H.264, H.265), možnost zobrazení údajů ve videu (jméno řidiče, GPS souřadnice, rychlost, datum a čas)
 • Jazyky menu: Čeština, Angličtina, Němčina, Slovenština, Polština, Maďarština
 • Napájení: Superkondenzátor
 • Rozměry: 98 × 30 × 45 mm

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

 • Značka: TrueCam
 • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Kamery
 • Katalogové číslo: 1067106
TrueCam H7 GPS 2.5K (s detekcí radarů)
TrueCam H7 GPS 2.5K (s detekcí radarů)
3490