TrueLife NannyCam V24

1889 

TrueLife NannyCam V24 od výrobce s dobrým jménem TrueLife je u nás za výhodnou cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. TrueLife NannyCam V24 za bezkonkureční cenu 1889 Kč.

Katalogové číslo: 987497 Kategorie: , Štítek:

Popis

TrueLife NannyCam V24 od spolehlivého výrobce TrueLife , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte.

TrueLife NannyCam

Je digitální video chůvička s přehledným barevným 2,4 palcovým LCD displejem, pokojovým teploměrem, automatickým nočním módem. Přenos zvuku i obrazu je vysoce kvalitní ve dne i v noci. Můžete být v klidu a mít jistotu, že je s Vašimi blízkými vše v pořádku, protože použitá digitální technologie s frekvencí 2.4Ghz zaručuje bezpečný a stabilní signál.

TrueLife chůvičku stačí zapojit do zásuvky, zapnout a okamžitě je možné sledovat živý přenos, který funguje až na vzdálenost 300 metrů ve volném prostranství (v bytě či domě lze počítat se stabilním signálem do vzdálenosti 100 metrů).
Při zapnutém režimu VOX základna vydrží až 24 hodin, další výhodou je nastavení upozornění např. při pravidelných intervalech braní léků. Po setmění se automaticky aktivují infračervené LED diody, díky nimž bude obraz na displeji mít stále vysoké rozlišení. Je možné také využít dobíjení přes USB.
Díky snímači teploty na kameře uvidíte na svém LCD displeji vždy aktuální teplotu v dětském pokojíčku.
Obousměrné audio a ukolébavky – miminko můžete utišit svým hlasem a zároveň uslyšíte i sebemenší zasmání, zamumlání či škytnutí Vaší ratolesti. Můžete si vybrat i jednu z 8 uklidňujících melodií, které Vám pomůžou miminko zklidnit.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: TrueLife
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Kamery
  • Katalogové číslo: 987497
TrueLife NannyCam V24
TrueLife NannyCam V24
1889