Turtle Beach Recon 200 Gen2 herní sluchátka černá

1259 

Turtle Beach Recon 200 Gen2 herní sluchátka černá od známého dodavatele Turtle Beach . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Turtle Beach Recon 200 Gen2 herní sluchátka černá momentálně v akci za 1259 Kč.

Katalogové číslo: 1005938 Kategorie: , Štítek:

Popis

Turtle Beach Recon 200 Gen2 herní sluchátka černá od společnosti s předním postavením na trhu Turtle Beach lze u nás pořídit za skvělou cenu.

Turtle Beach Recon 200 Gen2 herní sluchátka černá

Turtle Beach Recon 200 Gen 2 je herní headset přinášející nejen působivé audio, ale i maximální komfort. Daří se mu to jak bezdrátovou svobodou s výdrží 12 hodin na nabití, tak i díky ergonomickému designu s ultraměkkými náušníky.

Navíc jsou sluchátka připravena pracovat i přes kabel pro univerzální kompatibilitu s konzolemi, jako je Xbox One, Series X/S, PS5/4/4Pro nebo Nintendo Switch atp. 40mm reproduktory jsou soustředěné na detaily ve výškách i výrazné basy a skvělou zprávou je také propracovaný mikrofon, který můžete snadno ztlumit sklopením.

Klíčové vlastnosti:
Intenzivní zvuk 40mm reproduktorů
Maximálně komfortní design pro příjemné hraní i po hodinách
Nastavitelný mikrofon
Výdrž až 12 hodin na nabití
Možnost připojit 3,5mm jack pro multiplaformní využití včetně konzolí Xbox One, Series X/S, PS5/4/4Pro nebo Nintendo Switch

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Turtle Beach
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1005938
Turtle Beach Recon 200 Gen2 herní sluchátka černá
Turtle Beach Recon 200 Gen2 herní sluchátka černá
1259