UgCS Pro měsíční předplatné

1290 

UgCS Pro měsíční předplatné od dodavatele se skvělou pověstí UGcS je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. UgCS Pro měsíční předplatné – cena 1290 Kč.

Popis

UgCS Pro měsíční předplatné od naší známé značky UGcS je u nás k dostání za skvělou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Bezpečná a efektivní sada nástrojů pro plánování leteckého snímkování, fotogrammetrii a letecké inspekce UgCS je špičkou ve své kategorii “software pro drony”:https://dronpro.cz/software. Díky detailnímu naplánování následně zpracujete výstupy z lidaru, magnetometru, GPR (georadaru, který proniká povrchy) a dalších metod sběru dat z výšky a naplánujte své dronařské mise jako profesionál. UgCS podporuje všechny hlavní droní profi a poloprofi platformy, jako je “DJI M600”:https://dronpro.cz/matrice-600, “DJI M200/210”:https://dronpro.cz/matrice-200, DJI Mavic, DJI Inspire nebo DJI Phantom a skrze Mavlink je UgCS kompatibilní také s ovladači Pixhawk/APM, drony Yuneec a dalším hardware. Tato verze nabízí předplatné na měsíc. Vyšší balíček “UgCS Enterprise”:https://dronpro.cz/ugcs-enterprise-perpetual nabízí navíc neomezenou podporu SDK, ADS-B transpondér a možnost živého video streamování.

 

Informace o produktu

  • Značka: UGcS
  • EAN: 3219
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
UgCS Pro měsíční předplatné
UgCS Pro měsíční předplatné
1290