Auna MIC-900B V2, USB mikrofonní sada, kondenzátorový mikrofon + pop-filter + stolní stativ

2709 

Auna MIC-900B V2, USB mikrofonní sada, kondenzátorový mikrofon + pop-filter + stolní stativ od skvělé a známé značky Auna je nyní k dostání výhodně za super cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Auna MIC-900B V2, USB mikrofonní sada, kondenzátorový mikrofon + pop-filter + stolní stativ – produkt momentálně prodáváme za 2709.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260528634606 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Auna MIC-900B V2, USB mikrofonní sada, kondenzátorový mikrofon + pop-filter + stolní stativ od skvělého výrobce Auna , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny.

Auna MIC900B představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku, přičemž kompatibilita Plux & Play zajišťuje používání mikrofonu hned po připojení.Mikrofon Auna MIC-900B se specializuje na zpěv a řeč, se sample rate 16 bit / 48 kHz a vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů nebo moderování vlastního rádio streamu.Přiložený mikrofonní pavouk slouží k držení mikrofonu Auna MIC-900B. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky, které mohou nastat v konstrukci. Díky 5/8 “závitu a 3/8” adaptéru lze pavouka bez námahy namontovat na standardní mikrofonní stojan. Stolní stojan v designu stativu je skládací a výškově nastavitelný na optimální nasměrování mikrofonu. Protiskluzové pryžové nopky chrání stoly a pulty před poškrábáním.Pop-filtr POP-1 se připevňuje přímo na stativ jednou šroubovou svorkou, 35 cm sklopný krk zabezpečuje optimální nasměrování filtru. Filtr slouží k redukci explozivních hlásek a šumů. Dvouvrstvý nylonový potah s velkými otvory zároveň brání ztrátě kvality zvuku.

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna
  • EAN: 4260528634606
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna MIC-900B V2
Auna MIC-900B V2, USB mikrofonní sada, kondenzátorový mikrofon + pop-filter + stolní stativ
2709