Auna Pro MIC-900BL, modrý kondenzátorový mikrofon, kardioidní, studiový, USB

1259 

Auna Pro MIC-900BL, modrý kondenzátorový mikrofon, kardioidní, studiový, USB od dodavatele se skvělou pověstí Auna Pro lze u nás pořídit za skvělou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Auna Pro MIC-900BL, modrý kondenzátorový mikrofon, kardioidní, studiový, USB ve výhodné ceně 1259.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260414898624 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Auna Pro MIC-900BL, modrý kondenzátorový mikrofon, kardioidní, studiový, USB značky Auna Pro je k získání právě teď u nás za super cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Zařízení auna Pro MIC-900BL je kondenzátorový mikrofon, koncipovaný pro požadavky digitálního využití. Připojení k PC nebo notebooku zajišťuje USB kabel, díky kterému je mikrofon ihned schopen připojení plug & play.Mikrofon auna Pro MIC-900BL se specializuje na zpěv a řeč a se vzorkovací rychlostí 16 bit/48 kHz a vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky vokálů v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů nebo moderování vlastního rádio streamu.Přiložený mikrofonní pavouk slouží k držení mikrofonu auna Pro MIC-900BL. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky, které mohou nastat v konstrukci. Díky 5/8″ závitu může být pavouk snadno namontován na standardní mikrofonní stojan. Adaptér 3/8″ na 5/8″ efektivně zaručuje univerzální použitelnost s jinými rozměry závitů.Zahalené v matném modrém designu slibuje robustní kovové šasi a ocelová síťka ovíjející se kolem 16 mm mikrofonní kapsle vynikající životnost a kvalitu přenosu, takže je mikrofon vyzbrojen i pro mobilní použití mimo běžného prostředí – například v autobuse nebo v hotelu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna Pro
  • EAN: 4260414898624
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna Pro MIC-900BL
Auna Pro MIC-900BL, modrý kondenzátorový mikrofon, kardioidní, studiový, USB
1259