Auna Pro MIC-920 USB, kondenzátorový mikrofon, USB, výstup na sluchátka, plug & play, bílý

1599 

Auna Pro MIC-920 USB, kondenzátorový mikrofon, USB, výstup na sluchátka, plug & play, bílý od výrobce Auna Pro . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Auna Pro MIC-920 USB, kondenzátorový mikrofon, USB, výstup na sluchátka, plug & play, bílý , produkt nakoupíte ted u nás za 1599.00 Kč.

Katalogové číslo: 4060656157431 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Auna Pro MIC-920 USB, kondenzátorový mikrofon, USB, výstup na sluchátka, plug & play, bílý od skvělého a známého výrobce Auna Pro je právě nyní na našich stránkách v akci. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu.

Kondenzátorový mikrofon auna Pro MIC-920 je navržen speciálně pro moderní, digitální použití. Určený pro prvotřídní pěvecké nahrávky ve studiu, na tvorbu podcastů nebo na ozvučení videí. Prostřednictvím USB kabelu se jednoduše připojí k počítači nebo notebooku, díky funkcionalitě play & play je okamžitě připraven k použití.Studiový mikrofon auna Pro MIC-920 se specializuje na zpěv a řeč. S vzorkovací frekvencí 16 bit / 48 kHz a vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje tu nejlepší kvalitu zvuku. Mikrofon vytváří perfektní výstupní materiál, určený na další audio mastering při produkci písní, podcastů nebo moderování vlastního rádio streamu. Mimořádně praktický je integrovaný 3,5 mm jack sluchátkový výstup na mikrofonu, který umožňuje live odposlech během nahrávání.Dodávaný mikrofonní pavouk upevní velkomembránový mikrofon auna Pro MIC-920 na dostupné stativy a mikrofonní stojany. Nylonový potah redukuje rezonující zvukové kmity a šumy, které by mohly vzniknout na konstrukci. Díky 5/8 ” závitu lze pavouk bez problémů nainstalovat na běžné mikrofonní stativy. Adaptér 3/8 ” na 5/8 ” garantuje efektivní univerzální použitelnost s ostatními velikostmi závitu.Dlouhou životnost zajišťují pevná kovová konstrukce v matné černé barvě a ochranný ocelový košík na 16 mm elektretový kapsle. Díky tomu se mikrofon hodí i pro mobilní použití, například v turistickém autobuse nebo hotelu. Kožený obal slouží k jednoduchému a bezpečnému transportu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna Pro
  • EAN: 4060656157431
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna Pro MIC-920 USB
Auna Pro MIC-920 USB, kondenzátorový mikrofon, USB, výstup na sluchátka, plug & play, bílý
1599