Genesis Radium 400

1397 

Genesis Radium 400 od skvělé značky Genesis – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. Genesis Radium 400 zrovna teď v akci za 1397 Kč.

Katalogové číslo: 1077525 Kategorie: , Štítek:

Popis

Genesis Radium 400 s pečetí kvality od Genesis je právě teď za super cenu.

Pro tvůrce multimediálního obsahu: Genesis Radium 400
Patříte mezi tvůrce webového obsahu? Nebo online hráče? Pak je pro vás velice důležitý mikrofon, který věrně zachytí váš hlas. Právě pro vás tak výrobce Genesis vyrobil Radium 400 – výkonný kardioidní mikrofon s dobrými parametry pro zpracování zvuku, který je ideální pro každé domácí studio nebo hernu.

Pro skvělé nahrávky
Mikrofon využívá funkce kardioidní polarizace, která efektivně „sbírá“ zvuky z přední části mikrofonu. Naopak potlačuje příjem zvuků z jeho zadní části a přispívá tím tak k omezení nežádoucích ruchů.

Klíčové vlastnosti
Kvalitně navržený mikrofon, který je vhodný nejen pro hráče, ale také tvůrce multimediálního obsahu. Tento kapacitní model s kardioidní polarizací nabírá zvuk z přední části. Ruchy pocházející ze zadního směru potlačuje. Parametry: frekvenční rozsah: 30 – 16000 Hz, citlivost: –38 dB (0 dB = 1 V/Pa @ 1 kHz), odezva: 24-bit/192 kHz.

Délka kabelu činí 2,5 metru. Je zakončený USB rozhraním. Obsah balení mimo jiné zahrnuje: mikrofon, stolní držák s ohebným ramenem, pop-filtr, pěnová hubička, anti-vibrační košík.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Genesis
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Mikrofony
  • Katalogové číslo: 1077525
Genesis Radium 400
Genesis Radium 400
1397