Ibiza DJ reproduktorový set Rack Star Uranus Blues 100 lidí

21779 

Ibiza DJ reproduktorový set Rack Star Uranus Blues 100 lidí s pečetí kvality od Ibiza je k dostání za výborné peníze. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Ibiza DJ reproduktorový set Rack Star Uranus Blues 100 lidí v současnosti za 21779.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260414542640 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Ibiza DJ reproduktorový set Rack Star Uranus Blues 100 lidí od našeho známého výrobce Ibiza je u nás za výhodnou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost.

DJ-PA Set “Uran Blues” je vizuálně a technicky optimálně laděný PA systém pro profesionální zvukové akce až do 100 osob. Hlavní výhodou tohoto systému je mobilní rack, který vám umožní organizovat zvukový systém a tak je montáž, demontáž a transport nenáročný.Sestavení reproduktorového systému a jeho technické specifikace dělají tento set zajímavým nejen pro DJ a uživatele reproduktorů v clubu a barech, ale i pro sportovní štúdiatanečné škol, restaurací atď.Vysokovýkonný a zvukovostabilný reproduktorový zesilovač a dva reproduktorové boxy dokonale ladí se sebou.4-kanálový mixer umožňuje připojení všech možných typů zvukových zdrojů (CD přehrávače, gramofony, počítače, mikrofony, atd) a nabízí prvotřídní použiteľnosť.Ako zdroj zvuku je “Uran Blues” 2-patrový CD USB SD kontrolor plně k dispozici, který vám umožní nejen přehrávat CD, ale také MP3 skladby z přenosných multimediálních zařízení, jako jsou MP3 přehrávače, USB flash disky a SD karty.Set je dodáván s kompletní sadou kabelů, takže nemusíte kupovat dodatečné komponenty.Optická homogenita “Uran Blues” setu a černá barva Vám umožňují použití v seriózních súvislostiach.Radi Vám na míru sestavíme DJ reproduktorový Rack set dle Vašich potřeb.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ibiza
  • EAN: 4260414542640
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Ibiza DJ reproduktorový set Rack Star Uranus Blues 100 lidí
Ibiza DJ reproduktorový set Rack Star Uranus Blues 100 lidí
21779