Lenovo ThinkSmart Cam konferenční kamera

12088 

Lenovo ThinkSmart Cam konferenční kamera od známé kvalitní značky Lenovo je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Lenovo ThinkSmart Cam konferenční kamera ve skvělé akci za 12088 Kč.

Katalogové číslo: 987445 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lenovo ThinkSmart Cam konferenční kamera od skvělého a známého výrobce Lenovo je u nás k dispozici opravdu výhodně.

Webkamera s 4K rozlišením 3840 x 2160 bodů a podporou HDR nabízí ostrý obraz a věrné barvy, zatímco zabudovaný mikrofon zajistí kvalitní zvukový přenos. K dispozici jsou také funkce počítání účasti, aktivní sledování řečníka či automatické přiblížení. Zorný úhel 100° horizontálně stačí pro malé až středně velké zasedací místnosti.

Praktický flipový držák umožňuje snadné umístění kamery na monitor, ale i na rovný podklad. Lze ji použít samostatně nebo se zařízením Lenovo ThinkSmart Hub či Lenovo ThinkSmart Edition Tiny. Pro připojení k počítači pak slouží konektor USB 3.2 Gen1 typ C.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Lenovo
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Kamery
  • Katalogové číslo: 987445
Lenovo ThinkSmart Cam konferenční kamera
Lenovo ThinkSmart Cam konferenční kamera
12088