Malone Buschfunk 30, aktivní PA reproduktor, 700W, bluetooth, akumulátor, USB, SD, MP3 VHF

5209 

Malone Buschfunk 30, aktivní PA reproduktor, 700W, bluetooth, akumulátor, USB, SD, MP3 VHF od tohoto předního výrobce Malone je u nás za výhodnou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Malone Buschfunk 30, aktivní PA reproduktor, 700W, bluetooth, akumulátor, USB, SD, MP3 VHF v akci za 5209.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260435913535 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Malone Buschfunk 30, aktivní PA reproduktor, 700W, bluetooth, akumulátor, USB, SD, MP3 VHF od známého výrobce Malone je k získání právě teď u nás za super cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Malone Bushfunk 30 je flexibilní PA systém, jehož hlavním motivem je téma mobility.Integrovaný akumulátor osvobozuje systém od potřeby elektrické přípojky a dává Vám úplnou svobodu volby při výběru umístění. Na místo použití lze lehký PA systém přenést pomocí horního vytahovacího držadla. Montáž na stativ pomocí standardní příruby je stejně možná jako umístění naležato jako monitorovací reproduktor.O vhodnosti mobilního využití PA systému Malone Bushfunk 30 svědčí i skříň, odolná vůči povětrnostním vlivům. Možnost umístění na stativ Vám dává dostatek prostoru pro individuální umístění různých ozvučovacích sestav.Ústředním bodem pro moderní média je rozhraní bluetooth pro bezdrátové přenášení hudby z bluetooth zařízení, jako jsou smartphony, tablety nebo laptopy. MP3, USB a SD porty spojují PA systém s USB klíči, MP3 přehrávači a SD paměťovými zařízeními. K dispozici je také možnost připojení linkových zařízení, jako jsou počítače, CD přehrávače nebo mobilní telefony. Cinch linkový výstup předává signály do externích zvukových zařízení.Mikrofonní sekce má k dispozici kromě dvou jack vstupů i oddělené ovládání hlasitosti pro manuální a bezdrátové mikrofony a regulovatelný echo efekt.2-pásmový ekvalizér nabízí možnosti pro přizpůsobení zvuku vycházejících signálů.Ovládání probíhá volitelně buď přes ovládací sekci na zadní straně, nebo pohodlně pomocí dodávaného dálkového ovládání.

 

Informace o produktu

  • Značka: Malone
  • EAN: 4260435913535
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Malone Buschfunk 30
Malone Buschfunk 30, aktivní PA reproduktor, 700W, bluetooth, akumulátor, USB, SD, MP3 VHF
5209