Marshall Minor III černá

2829 

Marshall Minor III černá od výrobce Marshall . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Výhodná akce opravdu pro každého. Marshall Minor III černá výhodně za skvělou cenu 2829 Kč.

Katalogové číslo: 1006312 Kategorie: , Štítek:

Popis

Marshall Minor III černá značky s tradicí a dobrou pověstí Marshall . Zboží máme momentálně za příznivou cenu.

Bezdrátová sluchátka Marshall Minor III potěší svým stylovým provedením
Marshall Minor III jsou bezdrátová sluchátka, která na první pohled zaujmou stylovým provedením jak sluchátek samotných, tak nabíjecího pouzdra. Je možné je rychle nabíjet; už za 15 minut získáte až 1,5 hodiny času k přehrávání vaší oblíbené hudby.

  • Dlouhá výdrž baterie
  • Rychlé nabíjení
  • Ovládání dotykem

Zvuk
Bezdrátová sluchátka Marshall Minor III disponují měniči o průměru 12 mm, díky kterým se k vašim uším dostane dostatečně hlasitý a čistý zvuk. Každé ze sluchátek má vestavěný jeden mikrofon, díky čemuž můžete sluchátka využít i k telefonním hovorům.

Ovládání
Marshall Minor III jsou bezdrátová sluchátka, která lze ovládat pomocí dotyku. Obě sluchátka jsou citlivá na váš dotyk a umožní vám ovládat hudbu či telefonní hovory. Kromě dotyku postačí i pouhé vyndání sluchátek z uší nebo jejich opětovné nasazení do uší. Tyto akce mají za následek pozastavení nebo spuštění přehrávání hudby.

Balení
Bezdrátová sluchátka s mikrofonem Marshall Minor III k vám přichází s nabíjecím pouzdrem, které vám dodá dalších 20 hodin poslechu hudby. Balení dále obsahuje nabíjecí USB-C kabel. Samozřejmostí jsou dokumenty včetně uživatelské příručky a informací týkajících se bezpečného používání sluchátek.

Klíčové vlastnosti
Marshall Minor III jsou bezdrátová sluchátka s mikrofonem, která disponují měniči o průměru 12 mm s citlivostí 93 dB SPL (179 mV @ 1 kHz) a impedancí 32 Ohm. Frekvenční odezva je 20 Hz až 20 kHz, výdrž baterie až 25 hodin (5 hodin sluchátka a 20 hodin nabíjecí pouzdro), rychlé nabíjení. Konektivita pomocí Bluetooth 5.2, dosah je 10 m. Odolnost vůči vodě IPX4. Hmotnost sluchátek 4 g a nabíjecího pouzdra 40 g.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: Marshall
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1006312
Marshall Minor III černá
Marshall Minor III černá
2829