MSI Immerse GH50 gaming headset

2149 

MSI Immerse GH50 gaming headset od výrobce se skvělou pověstí MSI . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. MSI Immerse GH50 gaming headset levně za 2149 Kč.

Katalogové číslo: 1006131 Kategorie: , Štítek:

Popis

MSI Immerse GH50 gaming headset od přední společnosti MSI . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu.

MSI Immerse GH50 gaming headset

Ponořte se do herní akce a plně se soustřeďte na příběh bez vyrušování okolím. Pořiďte si herní sluchátka s mikrofonem MSI Immerse GH50, která k vašim uším dostanou přes 40mm měniče zvuk ve špičkové kvalitě s frekvencí 20 až 20 000 Hz, citlivostí 109 dB a impedancí 32 ohmů. Prostorový zvuk s konfigurací 7.1 vás obklopí ze všech stran a dá vyniknout detailům, abyste měli vždy přehled o tom, kde se nepřítel nachází, ještě než se objeví na scéně. Součástí headsetu je odnímatelný mikrofon pro dorozumívání se spoluhráči. Ke svému počítači nebo herní konzoli je připojíte pomocí 2,2 metru dlouhého kabelu s USB konektorem.

Klíčové vlastnosti:
Herní sluchátka s mikrofonem
Luxusní RGB podsvícení
Špičkový 7.1 prostorový zvuk
Ovládání vždy po ruce (přímo na kabelu)
Skládací konstrukce pro bezpečné převážení

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

 

Další informace

  • Značka: MSI
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Sluchátka
  • Katalogové číslo: 1006131
MSI Immerse GH50 gaming headset
MSI Immerse GH50 gaming headset
2149