Sony SRS-XE300 černá

4989 

Sony SRS-XE300 černá od této spolehlivé značky Sony je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Sony SRS-XE300 černá – nyní pořídíte od 4989 Kč.

Katalogové číslo: 982430 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sony SRS-XE300 černá od značky se skvělou pověstí Sony lze pořídit u nás za příznivou cenu.

Sezvěte přátele, zesilte hudbu na maximum a tančete celou noc při zřetelném a bohatém zvuku. S přenosným reproduktorem Sony SRS-XE-200 si můžete naplno užít každý okamžik, pořádat večírky, na které nikdy nezapomenete, a žít vždy naplno. Reproduktor XE200 má tvar pětiúhelníku a je vybaven difuzorem Line-Shape Diffuser, který umožňuje hudbě dosáhnout větších vzdáleností. Všichni v místnosti si tak budou moct vychutnat stejně skvělý zvukový zážitek.

Vnitřní reproduktory o průměru 49–71 mm jsou vybaveny technologií Sony X-Balanced Speaker Unit. SRS-XE-200 podporuje rozhraní A2DP, AVRCP, HFP, HSP, SPP a kodeky LDAC, SBC, AAC. O vylepšení kvality zvuku se starají funkce DSEE a Clear Audio+. Reproduktor je také vybaven vícesměrovým mikrofonem, takže jej můžete používat jako handsfree.

K přenosnému reproduktoru se budete připojovat přes Bluetooth 5.2 a to až na vzdálenost 30 metrů v otevřeném prostoru. SRS-XE-200 navíc podporuje rychlé párování přes Google Fast Pair, připojení více reproduktorů najednou (Party Connect a Stereo Pair) a připojení více zařízení k jednomu reproduktoru (Multipoint connection). Reproduktor vám vydrží hrát zhruba 24 hodin. Pokud byste potřebovali prodloužit výdrž baterie, můžete tak učinit pomocí Battery care mode nebo Ambient Noise Sensing. Sony SRS-XE-200 nabijete za přibližně 3 hodiny přes USB-C konektor a v případě, že budete spěchat, můžete využít rychlého nabíjení, které po 10 minutách nabíjení zajistí zhruba 70 minut poslechu.

Zásluhou přenosného provedení si navíc můžete reproduktor vzít s sebou, kamkoli se vydáte. Přenosný reproduktor je navíc vybaven zvýšenou odolností vůči vodě a prachu IP67, písku a pádům z výšky cca 1,5 metru.

Klíčové vlastnosti:

 • Širší zvukové pole díky difuzoru Line-Shape Diffuser
 • Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit pro výrazný a čistý zvuk
 • Voděodolný a prachotěsný s krytím IP67
 • Výdrž baterie 24 hodin a funkce rychlého nabíjení
 • Přenosné provedení, které si můžete vzít kamkoli s sebou
 • Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.

   

  Další informace

  • Značka: Sony
  • Kategorie: Doplňky | Audio, video, foto | Reproduktory
  • Katalogové číslo: 982430
  Sony SRS-XE300 černá
  Sony SRS-XE300 černá
  4989