Auna Pro CM001B studiový mikrofon černý, nástroje, XLR

1269 

Auna Pro CM001B studiový mikrofon černý, nástroje, XLR od výrobce se skvělou pověstí Auna Pro je k dispizici za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Auna Pro CM001B studiový mikrofon černý, nástroje, XLR stojí u nás 1269.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260359381465 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Auna Pro CM001B studiový mikrofon černý, nástroje, XLR od skvělé značky Auna Pro je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

Studiový mikrofon auna Pro CM001B je profesionální kondenzátorový mikrofon.Díky vysoké citlivosti, nízkému vlastnímu šumu a širokému frekvenčnímu rozsahuse ideálně hodí pro jevištní vystoupení i nástrojové a pěvecké nahrávky.Profesionálnímu mikrofonu auna Pro je blízké i použití jako prostředek provytvoření vlastních podcastů a vlastních rádiových a rozhlasových produkcí.Především velká 32 mm kondenzátorová vložka, jejíž membrány jsou vyrobeny zezlata, a vynikající kardioidní charakteristika poskytují ideální předpoklady prostudiové produkce, domácí nahrávky a live nahrávání.Kromě toho má studiový mikrofon auna Pro integrovaný low cut filtr, který je možnév případě potřeby aktivovat pomocí spínače, ukrytého v konstrukci. Napájeníprobíhá přes 48 V phantom napájení.Pavouk umožňuje upevnění profesionálního mikrofonu na mikrofonní stativ s5/3″ závitem, který se umí přizpůsobit díky dodávanému adaptéru i na 5/8″závit.Robustní těžké mosazné tělo mikrofonu CM001B je extrémně odolné proti otřesům aškrábancům. Matné černé zbarvení mu dává nadčasový design. Při přepravě chránímikrofon před poškozením ochranné pouzdro.

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna Pro
  • EAN: 4260359381465
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna Pro CM001B studiový mikrofon černý
Auna Pro CM001B studiový mikrofon černý, nástroje, XLR
1269