Auna Pro MP32 MKII, stříbrný, mikrofonní absorbční panel, včetně adaptérů

1469 

Auna Pro MP32 MKII, stříbrný, mikrofonní absorbční panel, včetně adaptérů od našeho předního výrobce Auna Pro , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Auna Pro MP32 MKII, stříbrný, mikrofonní absorbční panel, včetně adaptérů levně za 1469.00 Kč.

Katalogové číslo: 4260414894718 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Auna Pro MP32 MKII, stříbrný, mikrofonní absorbční panel, včetně adaptérů od známého výrobce Auna Pro lze u nás pořídit za skvělou cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny.

Mikrofonní absorbční panel od výrobce auna Pro přináší cenově výhodné řešení pro nahrávání ve studiích s nevhodnými prostorovými podmínkami. Díky flexibilní ergonomii je ideální při živých akcích.Akusticky optimalizovaná umělá pěna (tloušťka 5 cm) je velmi pevná a minimalizuje nežádoucí odrazy, šum a redukuje ozvěny místnosti. Dokonalé řešení pro čistý zvuk. Flexibilní konstrukci lze snadno a rychle instalovat na běžné stativy či mikrofonní stojany.Díky výškově nastavitelné vodící kovové tyči a velkému šroubovacímu kolečku lze panel snadno a rychle individuálně přizpůsobit. Zadní strana obsahuje vedle kovových profilů i ochranný děrovaný hliníkový plech, který chrání umělou pěnu před poškozením.

 

Informace o produktu

  • Značka: Auna Pro
  • EAN: 4260414894718
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Auna Pro MP32 MKII
Auna Pro MP32 MKII, stříbrný, mikrofonní absorbční panel, včetně adaptérů
1469